Prior Mere
ru lv
Tiribu un mieru jusu maja
+371 654 21269 +371 29100927 PriorMereinbox.lv


SIA Prior Mere    piedāvā visus Jūsu ofisa, uzņēmuma, dzīvokļa, kāpņu telpas, mājas
Profesionālās uzkopšanas veidus.Profesionāla uzkopšana ir speciālu tehnoloģiju, profesionālo iekārtu „KĀRCHER”, „KYRBI” un speciālo mazgāšanas līdzekļu kompetenta izmantošana augstākā tīrības līmeņa sasniegšanai.

SIA Prior Mere piedāvās Jums ražošanas telpu, kāpņu telpu, haļļu uzkopšanas, logu un vitrīnu mazgāšanas, sanitāro mezglu dezinfekcijas, mīksto mēbeļu un paklājsegumu tīrīšanas plašu pakalpojumu spektru, kā arī dažādu nestandarta darbu izpildi.

Uzticot savu telpu uzkopšanu SIA Prior Mere, Jūs izvairīsieties no liekiem finansu izdevumiem. Profesionālos uzkopšanas līdzekļus un aprīkojumu Jums piedāvā mūsu kompānija. Jums vairs nav jāuztraucas kadru jautājumos: par personāla atlasi, slimības lapām, atvaļinājumiem. Prasmīgu spēku un resursu sadalīšanu nodrošinās SIA Prior Mere. Mēs visu izdarīsim Jūsu vietā!

Mūsu galvenais mērķis ir mājīguma un komforta atmosfēras radīšana. Pašlaik kompānijas respektablums ir atkarīgs ne tikai no finansu rādītājiem, bet arī no ārējā izskata. Telpas tīrība ir to cilvēku veselības ķīla, kas pavada tajā ilgu laiku. Mēs uzņemamies tīrības un komforta uzturēšanu Jūsu darba vietā.

Līdz pakalpojumu sniegšanai veicam objektu apskati, meklējot visefektīvāko un izdevīgāko klientam cenu risinājumu, nodrošinot augstāko kvalitāti. Precīzas pakalpojumu vērtības noteikšanai SIA Prior Mere bez maksas nosūta uz objektu speciālistu, kas nosaka precīzu pakalpojumu maksu.

Kompānija garantē Jums konfidencialitāti un profesionālismu, kā arī Jūsu īpašuma saglabātību. Noslēdzam oficiālus līgumus, kurus akceptē praktizējošie juristi. Visa kompānijas darbība ir apdrošināta.


Ceram uz sekmīgu un savstarpēji izdevīgu sadarbību!


Ar cieņu,
SIA „PRIOR MERE“